O společnosti FERMATA, a.s., českém výrobci CD a DVD

Stěžejním zaměřením společnosti je výroba optických datových nosičů. Je zajišťována již od roku 1992 v moderním, pro tento účel vybudovaném výrobně-administrativním centru, v Čelákovicích, v městě s bohatou průmyslovou tradicí ve špičkových technických oborech, situovaném pouhých 15 km východně od Prahy.

Od prvních CD audio se postupně rozšiřovala výroba o další, nejen CD formáty tak, jak je technický vývoj přinášel. Proto byla v roce 2003 rozšířena výroba také o DVD.
To nám umožňuje nabídnout Vám, našim zákazníkům, ty nejlepší služby, tj. dodávky DVD5, DVD9 a DVD10 a široké spektrum produktů a služeb v té nejvyšší možné kvalitě, od masteringu počínaje, přes služby DTP studia a replikaci s ofsetovým nebo sítotiskovým potiskem konče.

TISKÁRNA FERMATA

Tím se nám podařilo rozšířit portfolio služeb tak, že můžeme pružněji reagovat na požadavky našich stálých, ale i nových zákazníků.

Dále nabízíme veškeré možnosti strojového i ručního balení, kompletací, expedičního balení, skladování (s kapacitou 10.000 paletových míst) a distribučních činností (od manipulace s paletami, až po kusové vyskladňování, e-shopové služby ….)
Služba B2B či B2C je samozřejmostí.

Vlastní vozový park nám umožňuje výsledné produkty distribuovat bez omezení v tuzemsku, stejně tak ve spolupráci s největšími spedičními firmami po celé Evropě či mimo Evropu, včetně zajištění všech přepravních a eventuálně i celních formalit.

Struktura naší firmy a způsob řízení zaručuje maximální možnou míru flexibility a okamžitou reakci na Vaše objednávky či jejich případné změny.

FERMATA, a.s. je držitelem certifikátů

Certifikát jakosti ISO 9001:2016 & Sociální audit