Katalog hudby – výroba CD a DVD s licencí

Společnost FERMATA, a.s., významný český výrobce CD a DVD, disponuje rozsáhlým sortimentem titulů vážné hudby a menšinových žánrů, které nabízí i v rámci prodeje hudebních licencí pro použití na reklamních CD, přáních s hudebním CD a podobně.

Prodej nosičů všech našich vydavatelství zajišťuje eshop Multiland.cz, odkazy na jednotlivá vydavatelství najdete níže. V případě jakýchkoliv dotazů nás, prosím, neváhejte kontaktovat.

CLARTON, EDIT, MUSIC VARS CORPORATION, s.r.o.

Vydavatelství CLARTON

Společnost se zaměřuje na vydávání nosičů s klasickou hudbou a koncertní dechovou hudbou. Od samého počátku klade důraz na kvalitu nahrávky, od výběru špičkových interpretů přes špičkové nahrávací týmy až ke kvalitním kopiím, mimořádnou pozornost věnuje obsahovému i grafickému zpracování tiskovin.

Vydavatelství EDIT

Hudební vydavatelství a nakladatelství EDIT se věnuje především tvorbě nahrávek z oblasti dechové, folklórní a country hudby a nevyhýbalo se ani nahrávkám v oblasti hudby klasické.

Vydavatelství MUSIC VARS

Hudební vydavatelství MUSIC VARS se věnuje především vydávání vážné a dechové hudby. Soustředí se také na vydávání tvorby současných autorů v oblasti klasiky a dětských titulů ve formě písniček pro děti.

Vydavatelství MULTISONIC

Kromě klasické hudby a jazzu najdete ve vydavatelství MULTISONIC celou řadu popových, folkových a country titulů, mluvené slovo včetně pohádek a písniček pro děti, ale i záznamy koncertů na DVD. Katalog zahrnuje téměř 1000 titulů s našimi předními interprety a hudebními tělesy se skladbami špičkových autorů.

Petra Fantíková

Telefon: +420 326 901 311
Mobil: +420 731 571 804
e-mail: fantikovap@fermata.cz