Vydavatelství EDIT

Hudební vydavatelství a nakladatelství EDIT, spol. s r.o. působí na tuzemském trhu již více než 10 let a od počátku své činnosti se věnovalo především tvorbě nahrávek z oblasti dechové, folklórní a country hudby a nevyhýbalo se ani nahrávkám v oblasti hudby klasické.

Toto cílené zaměření přispělo k vybudování bohatého katalogu, který dnes představuje téměř 200 vydaných titulů s cca 3.000 skladbami. Byl tak vytvořen nejen rozsáhlý a pestrý fond nahrávek slavných a známých skladatelů, ale i předních špičkových orchestrů a skupin v široké žánrové paletě. Zastoupení předních špičkových kapel z oblasti dechové hudby, Moravankou Jana Slabáka počínaje, je zárukou kvalitního poslechu a oblíbených melodií.

logo_EDIT

Nepřehlédnutelná je však současně i nabídka dalších nahrávek z oblasti klasické hudby, lidovek a country, v neposlední řadě doplněná i o vánoční klasické melodie, např. v provedení Orchestru Václava Hybše nebo komorních orchestrů a sólistů.

Firma se dlouhodobě mj. také věnuje nakladatelské činnosti, vydávání hudebních publikací (učebnic) zaměřujících se např. na nejrůznější oblasti hudební nauky, sluchové výchovy, vydává notové materiály pro malé i velké orchestry, atp.

Petra Fantíková

Telefon: +420 326 901 311
Mobil: +420 731 571 804
e-mail: fantikovap@fermata.cz

Hudební vydavatelství EDIT koncem roku 2010 bylo v rámci fúze sloučeno společně s vydavatelstvími CLARTON a MUSIC VARS pod jednu obchodní společnost CLARTON, EDIT, MUSIC VARS CORPORATION, s.r.o.

CLARTON, EDIT, MUSIC VARS CORPORATION, s.r.o.
společnost s ručením omezeným zapsaná v OR, vedeném Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 8759

IČ: 45146713
DIČ: CZ45146713