Velkoobchodní a maloobchodní síť s hudbou, filmy a FAN předměty…

Obchodní síť MULTILAND vznikla v únoru 2020 jako odpověď hudebním a filmovým fanouškům na požadavek „kde zakoupit oblíbenou hudbu nebo film na fyzickém nosiči”.

E-shop Multiland.cz
Multiland spolupracuje se všemi významnými vydavateli hudebních a filmových titulů a díky tomu je v nabídce e-shopu více než 34 000 produktů, z toho 22 000 produktů skladem. I díky tomu je expedice většiny objednávek realizována do druhého dne.

Kamenné prodejny Multiland
Kromě specializovaného internetového obchodu www.multiland.cz patří do sítě dvě kamenné prodejny, kam mohou zákazníci přijít nejen nakoupit, ale i podebatovat a poradit se s prodavači, kteří jsou ideální kombinací odborníka a zapáleného fandy.

Vydavatelství a velkoobchodní distribuce Multiland
Pod hlavičkou Multiland je realizována pro kamenné obchody, e-shopy i obchodní řetězce v Česku a na Slovensku velkoobchodní distribuce hudebních a filmových titulů malých i velkých vydavatelství či přímo samotných interpretů.
Součástí jsou i filmové tituly vydávané přímo pod hlavičkou Multiland, a to ve spolupráci s partnery z řad filmových společností, jako jsou například Bontonfilm, Bohemia Motion Pictures, Národní filmový archiv aj.

pobočka Brno

OC Velký Špalíček, Mečová 2, 602 00 Brno

e-shop MULTILAND
       

pobočka Pardubice

Pernštýnské nám. 61, 530 02 Pardubice

e-shop MULTILAND