Doporučujeme: výroba CD | lisování DVD | lisování CD | výroba DVD | vypalování CD
Vyhledávání vyhledat

FERMATA, a.s.
Zárubova 1678
250 88 Čelákovice
telefon: +420 326 901 311
fax: +420 326 992 256
e-mail: cdf@fermata.cz

GPS souřadnice: Loc: 50°9'49.42"N, 14°46'9.699"E

Nabídka zaměstnání

FERMATA, a.s.   výrobce CD & DVD - tiskárna

Firma zabývající se zakázkovou velkosériovou výrobou a prodejem CD a DVD nosičů, zejména na evropských trzích, hledá pro další rozvoj svých aktivit pracovníky a vypisuje výběrové řízení na pozici:

Obchodní referent - referentka (se znalostí anglického jazyka)
Obchodní referent - referentka (se znalostí francouzského jazyka)

Náplň práce:

  • obchodní činnost
  • vyřizování objednávek zákazníků
  • vyřizování poptávek zákazníků a tvorba nabídek
  • komunikace se zákazníky

Očekáváme:

  • podmínkou výběru je dobrá znalost jazyka (příp. znalost dalšího jazyka výhodou)
  • min. SŠ vzdělání s maturitou (vzdělání obchodního zaměření nebo zkušenosti z obchodní činnosti výhodou)
  • svědomitý, iniciativní a zodpovědný přístup k práci
  • pečlivost, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem
  • schopnost samostatné práce a vysokého pracovního nasazení
  • uživatelskou znalost práce na PC (Windows, Word, Excel, Outlook, Internet...)

Nabízíme:

  • dobré platové ohodnocení v závislosti na schopnostech a pracovních výsledcích
  • zajímavou a perspektivní práci na HPP v mladším kolektivu
  • možnost dalšího osobního a profesního růstu a vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí v moderním sídle prosperující společnosti
  • odpovídající vyškolení po nástupu

Operátor/ka knihařských strojů

  • obsluha strojů: řezačka, falcovačka, výsek, vazba V1, laminátor, atd.
  • kontrola výsledného produktu

Očekáváme:

  • min. vyučení v technickém oboru
  • SŠ vzdělání s maturitou (vzdělání technického zaměření nebo zkušenosti z výrobní činnosti výhodou)
  • flexibilitu, svědomitost, ochotu a spolehlivost
  • ochotu pracovat na směny (nepřetržitý provoz) 2 a 3- směnný provoz

Nabízíme:

  • dobré platové ohodnocení v závislosti na schopnostech a pracovních výsledcích (základ, prémie + výkonnostní odměny), zákonné příplatky
  • dotované stravování

HLEDÁME TAKÉ BRIGÁDNÍKY:

Ruční balení CD a DVD nosičů

  • vhodné pro studenty a aktivní důchodce

Pokud Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte nás na e-mail: skuhrava@fermata.cz, případně na tel. čísle 326 901 307 nebo na adrese: Zárubova 1678, 250 88 Čelákovice.