Doporučujeme: výroba CD | lisování DVD | lisování CD | výroba DVD | vypalování CD
Vyhledávání vyhledat

FERMATA, a.s.
Zárubova 1678
250 88 Čelákovice
telefon: +420 326 901 311
fax: +420 326 992 256
e-mail: cdf@fermata.cz

GPS souřadnice: Loc: 50°9'49.42"N, 14°46'9.699"E


Poskytování kompletních služeb ve výrobě CD, DVD a Blu-ray

Profesionalita - kvalita - rychlost: to je FERMATA, a.s. - CD a DVD lisovna, ofsetový a digitální tisk. Vlastníme výrobní technologie a zaměstnáváme desítky vysoce kvalifikovaných a zkušených odborníků, což je zárukou poskytování kvalitních služeb na nejvyšší úrovni v nejkratším možném čase.

Nabídka služeb společnosti FERMATA, a.s., je velmi široká a pokrývá jak výrobu lisovaných CD, DVD a Blu-ray nosičů, tak i související služby včetně potisku i externích médií, balení a distribuce.FERMATA - lisovna CD & DVD & HD DVDVýroba CD nosičů

Výroba DVD nosičů

Výroba BD nosičů

Zvláštní nabídka POTISK DVD-R a CD-R - potiskujeme i externě dodaná CD-R a DVD-R.

DTP služby

Nabízíme veškeré grafické práce a služby k vytvoření a zpracování podkladů k potisku kompaktních disků (CD, mini CD, CD vizitky, přání s CD) a obalů kompaktních disků (tiskoviny). Výsledný osvit filmů je prováděn s nastavením nejvhodnějších parametrů pro daný motiv a druh tisku.

Polygrafické služby, výroba tiskovin a obalů nejen na CD a DVD

V prostorách sídla naší společnosti jsme zprovoznili v roce 2012 vlastní tiskárnu. Tím se nám podařilo rozšířit portfolio služeb tak, že můžeme pružněji reagovat na požadavky našich stálých, ale i nových zákazníků. Zajišťujeme výrobu tiskovin v široké škále dané výrobními možnostmi i bez přímé vázanosti na výrobu CD a DVD nosičů. 

Balení a doprava CD a DVD

Pro balení nosičů využíváme kompletní škálu standardních druhů plastových i papírových obalů včetně obalů vyrobených na zakázku. Samozřejmostí je celofánování a další služby. Výsledné produkty rozvážíme do celého světa včetně zajištění všech přepravních a celních formalit.

Skladovací a logistické služby

Potřebujete uskladnit CD, DVD a Blu-ray nosiče v různých typech balení? Nabízíme vlastní skladovací kapacity pro uskladnění nejen optických datových nosičů, ale všeho druhu zboží mimo potravin. Kapacita až 10 000 paletových míst.

Ekologická recyklace a likvidace

Chováme se odpovědně a pečujeme o životní prostředí. Nabízíme ekologickou likvidaci a recyklaci CD, CD-R, DVD, DVD-R, Blu-ray včetně tiskovin a plastových obalů. 

Pokud jste zde nenalezli co jste potřebovali, kontaktujte nás, prosím.