Doporučujeme: výroba CD | lisování DVD | lisování CD | výroba DVD | vypalování CD
Vyhledávání vyhledat

FERMATA, a.s.
Zárubova 1678
250 88 Čelákovice
telefon: +420 326 901 311
fax: +420 326 992 256
e-mail: cdf@fermata.cz

GPS souřadnice: Loc: 50°9'49.42"N, 14°46'9.699"E


O společnosti FERMATA, a. s., českém výrobci CD a DVD

Stěžejním zaměřením společnosti je výroba optických datových nosičů, která je zajišťována od roku 1992 v moderním a pro tento účel vybudovaném výrobně-administrativním centru v Čelákovicích, v malebném a pouhých 15 km východně od Prahy situovaném městě s bohatou průmyslovou tradicí ve špičkových technických oborech.Od prvních CD audio jsme postupně rozšiřovali výrobu o další CD formáty tak, jak je technický vývoj přináší a tomu také odpovídá systematická technologická modernizace, kterou průběžně provádíme ve spolupráci pouze nejlepšími firmami v oboru z celého světa.

Proto jsme také v roce 2003 rozšířili výrobu o DVD pořízením té nejlepší technologie, kterou lze pro daný účel získat. To nám umožňuje nabídnout našim zákazníkům ty nejlepší služby, tj. dodávky DVD5, DVD9 a DVD10 v nejvyšší možné kvalitě, od masteringu počínaje, přes replikaci a ofsetovým nebo sítotiskovým potiskem konče.

Fermata, a.s. - výroba CD, DVD a Blu-ray lisování

To vše samozřejmě díky našemu vysoce kvalifikovanému a zkušenému týmu zaměstnanců, který je připraven využít svých nejlepších znalostí a zkušeností pro perfektní splnění Vašich nejnáročnějších přání a požadavků. Struktura naší firmy a způsob řízení zaručuje maximální možnou míru flexibility okamžitou reakci na vaše objednávky či jejich případné změny.